Bu Baklava Başka Baklava

Evet dostlar bu baklava başka baklava gerçekten. Yeni açılmamıza rağmen müşterilerimizden gelen birkaç güzel paylaşımı ve konuşmayı sizlere iletmek isteriz.

Işıkkent bulunan imalathanemize yakın bir komşumuz açıldığımızı görünce ziyarete geldi sağ olsun

Ufak bir sohbetten sonra ben baklava yemiyorum. Bana yasak tam 18 yıldır ağzıma koymadım. Maalesef sizden de yiyemeyeceğim dediğinde Mustafa bey gel etme bir dilim ye bak 27 yıl hatrı var ısrarına dayanamadı ve bir dilim attı ağzına…

Sonrasını ondan dinleyelim isterseniz. Aman Allahım bu ne güzel tat. Ben on sekiz yıldır baklava yemiyorum evet yasak üstelik. İyide ben bu baklavayı buldum da mı yemedim kardeşim.  Artık her gün gelip yiyeceğim diyerek çıktı o gün bizden.

Sonrası malum her gün geliyor ve sizin reklamınızı yapıyorum ve yiyorum her gün bu gidişle baklava tiryakisi olacağım deyip deyip gidiyor sağ olsun.

Başka bir müşterimiz anlatıyor. Arkadaşım aldı sizden abi çok güzel baklava dedi ye istersen yerim ama bir dilim koysunlar dokunuyor dedi abimiz. Sonrası malum. Altı dilim yedim utanmasam daha isteyecektim. Valla hiç dokunmadı bile gerçekten harika olmuş ellerinize sağlık dedi bize ve bir tepsi alarak uzaklaştı yavaşça…

Yine bir müşterimiz çok baklava meraklısı değilimdir ama misafirliğe gidiyorum sizde yol üstündesiniz 1 tepsi baklava alayım diyerek sohbete başladı. Her baklavayı yemediğini ancak yeni açıldığımızı ve güzel göründüğü için almak istedi. 1 dilim ikramımızın ardından güzelmiş ancak yine de ben çok yemem diyerek ayrıldı Bilgin baklavadan. O hafta tam dört kez geldi ve her gelişinde bir tepsi aldı.

Son gelişinde önce gülümsedi sorasında ise bize çok teşekkür etti. İzmir’e ve dolayısı ile kendisine bu güzel lezzeti tanıştırdığımız için bizlerle gurur duyduğunu söyledi. Bizde çok memnun olduk kendisini tanıdığımıza. İnsanın yaptığı işin takdir görmesi ve beğenilmesi, insanlara mutluluk vernesi ne güzel.

Evet dostlar sizleri de bekliyoruz. Emin olun sizide mutlu etmek istiyoruz.

Unutmayın ilk dilim daima ikramımız almazsanız bile bu eşsiz lezzeti mutlaka tadın.

Afiyet Olsun…

Share